-
1.3.
pátek
|
Yes, we can.
08:00 - 08:45
Společný projekt pro 4. třídu v AJ.Hoch. Chm.
Yes, we can.
08:55 - 09:40
Společný projekt pro 4. třídu v AJ.Hoch. Chm.
|
-
-
-
4.3.
pondělí
|
Velikonoce v kostele
09:55 - 11:45
|
-
5.3.
úterý
|
Návštěva MŠ v 1. ročníku
1. A + 1. B v 11 hodin
|
-
6.3.
středa
|
Den otevřených dveří
08:00 - 16:00
Přezkoušení žákyně ze 3. A - paragraf 38.
13:15 - 14:15
|
-
7.3.
čtvrtek
|
Prevence
09:55 - 10:40
Čas proměn - program pro dívky
Prevence
11:00 - 11:45
Čas proměn - program pro dívky
|
-
8.3.
pátek
|
Kalibro 7. B
08:00 - 08:45
Matematika, Staňková
Divadlo K. Hackera- Kvak a Žbluňk
08:30 - 10:30
|
-
-
-
11.3.
pondělí
|
Turnaj ve vybíjené 5. ročníku dívek (výběr)
08:00 - 13:35
ZŠ Mazurská
Kalibro Matematika
08:55 - 09:40
7. A, Pokorná
Metodické 2. stupeň
14:15
|
-
12.3.
úterý
|
Turnaj ve vybíjené dívek 6. ročníku (výběr)
08:00 - 13:35
ZŠ Mazurská
Návštěva předškoláků z MŠ Na Pěšinách
09:55 - 10:40
1. A
Kalibro Český jazyk
09:55 - 10:40
7. B, Belzová
|
-
13.3.
středa
|
Divadlo Minor
08:00 - 10:40
Malá mořská víla
Mobilní planetárium
08:10 - 08:55
Voyager
Kalibro Český jazyk
08:55 - 09:40
7. A, Červenková
Mobilní planetárium
09:05 - 09:50
Polaris
Návštěva předškoláků z MŠ Na Pěšinách
09:55 - 10:40
1. B
Mobilní planetárium
10:00 - 10:45
3-2-1 start
Mobilní planetárium
11:00 - 11:45
Polaris
Mobilní planetárium
11:55 - 12:40
Voyager
Beseda s rodiči MŠ Bojasova
16:00
|
-
14.3.
čtvrtek
|
Obvodní kolo Poetického setkání 1. stupeň
DDM Praha 8 Spirála
8. 45 - 12 hodin 2. a 3. třídy
12.30 - 16 hodin 4. a 5. třídy
Kalibro Anglický jazyk
08:55 - 09:40
7. A, Belzová, Hochmanová
Polytechnická hnízda
11:00 - 15:25
Přespání ve škole - Noc s Andersenem
18:00
|
-
15.3.
pátek
|
Kalibro Anglický jazyk
08:00 - 08:45
7. B, Hochmanová, Mrázková
Divadlo Gong
08:55 - 11:45
Měření OHES
08:55 - 11:45
kabinet Př, učebna Př, učebna VV, 1.a, 3.a
|
-
-
-
18.3.
pondělí
|
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
UsS pistatelství
17:00 - 18:30
|
-
19.3.
úterý
|
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
Jeden svět
08:00 - 10:40
festival, projekce
Jeden svět
08:00 - 10:40
festivalová projekce
Biologická olympiada
08:00
obvodní kolo
|
-
20.3.
středa
|
Dopoledne v rámci Noci s Andersenem - Eduard Petiška
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
Světový den ústního zdraví
11:00 - 12:40
KD - Ládví
|
-
21.3.
čtvrtek
|
Matematický klokan - 1. stupeň.
Píší žáci 2. až 5. tříd ve čt 21.3. nebo v pá 22.3. - termín a čas si určí třídní učitel.
Matematický klokan - 2. stupeň.
Píší žáci 6. až 9. tříd od 8.00 - 9.05 s vyučujícím dané třídy 1.v.h.
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
Velikonoční pohádka-divadlo K. Hackera
10:00 - 11:45
Divadlo K. Hackera - Velikonoční pohádka
10:00 - 11:45
|
-
22.3.
pátek
|
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
Matematický klokan - 1. stupeň.
Píší žáci 2. až 5. tříd ve čt 21.3. nebo v pá 22.3. - termín a čas si určí třídní učitel.
Dopoledne k 75. výročí Albatrosu- V rámci akce Noc s Andersenem
08:00 - 11:45
Dopolední vyučování věnované 75. výročí Albatrosu- práce ve skupinách, plnění různých úkolů.
Divadlo
10:30 - 12:00
Velikonoční pohádka
Jeden svět
11:00 - 13:35
festival, projekce
|
-
23.3.
sobota
|
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
|
-
24.3.
neděle
|
Lyžařský kurz- Rokytnice nad Jizerou
chata Akuma
|
-
25.3.
pondělí
|
Velikonoční dílny
09:45 - 12:40
DDM Spirála
Jeden svět
11:00 - 12:40
Projekce- Atlas, malý sál
|
-
26.3.
úterý
|
Knihovna Krakov
08:00 - 10:40
Nedokončené pohádky,
|
-
-
-
-
-
| |
Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"
|